CEMİYET’İN YENİ NESİL REHBERLER İLE BULUŞMASI BALIKESİR’DE GERÇEKLEŞTİ

0
5

8 Mayıs 2019, Çarşamba günü Balıkesir Üniversitesi Turizm Fakültesi ev sahipliğinde düzenlenen “Turist Rehberliği” konulu söyleşiye Tarih, Kültür ve Turizm Rehberleri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Barış Partal Kavala ile Sicil Kurulu Başkanı Meltem Karamete Istanbul ‘dan gelerek katıldılar. Ilk olarak Turizm Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt’un makamında kabul edilen TKTC yöneticileri ardından Bölüm Başkanı Özlem Köroğlu’nu ziyaret ettiler.

Dekan Prof. Dr. Cevdet Avcıkurt ve Hasret Ulusoy Yıldırım TKTC yöneticileri ile birlikte.

Görüşmeler esnasında TKTC’nin amaç ve hedefleri ile Dünya Turist Rehberleri Dernekleri Federasyonu’nun çalışmaları hakkında bilgiler verildi ve geleceğe dair yapılabilecek işbirlikleri üzerinde görüş alışverişi gerçekleşirken bu tür etkinliklerin her sene tekrarlanması üzerinde fikir birliğine varıldı.

Gerek söyleşi öncesi gerekse sonrasında ilgilerini esirgemeyen Arş. Gör. Hasret Ulusoy Yıldırım dernek yöneticilerini sıcak kalpleri ile ağırladı. Meslek hakkında ve özelinde ise TKTC hakkında gerçekleşen söyleşi yaklaşık seksen kişinin katılımıyla bir buçuk saate yakın sürdü. Söyleşi sonrasında dernek yöneticilerine Bölüm Başkanı tarafından hatıra plaketi sunuldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz